czwartek, 7 maja 2015

Świecznik i podkładki pod kubki w geometryczne wzory

Już tak to jest ze mną, że jak pracuję - tworzę, nie mam czasu zajrzeć do kompa. Zazwyczaj ten stan dopada mnie na tydzień, lub dwa przed jarmarkiem. I nie ważne jest, czy na poprzednim dużo sprzedałam, czy wręcz przeciwnie - mam dużo do sprzedaży. Nowy jarmark = nowe prace. I wtedy zawsze się śpieszę ..., i mam natchnienie ... i nic innego się nie liczy (czytaj: brak obiadów i nieporządek w domu). No a po jarmarku muszę dojść ze wszystkim do ładu, sprzątam, gotuję, robię fotki moim pracom i wrzucam na bloga na FB. Czy Wy też tak macie? Bo ja najwyraźniej w świecie najlepiej pracuję pod (pozytywną) presją czasu.

Dziś chciałabym zaproponować Wam coś prostego - bo geometria zawsze kojarzy mi się z prostotą i powtarzalnością, a nie tylko z kołami, kwadratami i trójkątami.


Komplet podkładek pod kubki. Mimo powtarzalności wzoru, każda z podkładek różni się między sobą (nie cierpię monotonni). Dodatkową atrakcją jest fakt, że z drugiej strony podkładki są tablicami kredowymi, co daje możliwość używania ich dwustronnie oraz zostawiania krótkich wiadomości dla osoby, której serwuję się herbatę w kubku podanej na takiej podkładce (np. "czekam na pięterku" albo po prostu "kocham Cię").


W komplecie z podkładkami jest olchowy świecznik na trzy podgrzewacze, który potrafi wyczarować odpowiednią atmosferę wieczoru.


Na dolnym zdjęciu widać podkładkę odwróconą na stronę tablicy kredowej, oraz inny komplet.


Mój świecznik z podkładkami zgłaszam do Wyzwania Szuflady - Geometria


2 komentarze:

  1. przepiekny motyw i kolory :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie również geometria kojarzy się z prostotą i powtarzalnością, bardzo ładne prace i pomysł na tablicę kredową od spodu jest bardzo ciekawy, takie wpisy na odwrocie na pewno działają na wyobraźnię ;-)
    Witam w Wyzwaniu Szuflady.

    OdpowiedzUsuń