poniedziałek, 9 marca 2015

Romantyczne w Dzień Kobiet

 Z okazji wczorajszego Dnia Kobiet, życzę wszystkim Kobietką, i tym dużym, i tym małym, i tym starym, i tym młodym, a nawet tym najmłodszym Wszystkiego Dobrego - dużo słońca, radosnej wiosny, kolorów w domu i w strojach, zawsze dobrego humoru i wiele cierpliwości!

Chciałabym zaprezentować dziś bardzo kobiece, romantyczne drobiazgi, które sama uwielbiam i na których widok poprawia mi się humor.

Wszystkie zaprezentowane poniżej produkty można zakupić w moim sklepie internetowym : 
 Zapraszam Wszystkich! 
A z okazji Naszego Święta Kobiet, wszystkie kobiety do końca tygodnia (do 15-03-2015) otrzymają 10 % rabatu.


Lustro, a raczej lusterko w szerokiej, zdobionej ramie do zawieszenia na ścianie. Rama biała, z motywem aniołków w kolorze sepii, na rogach patynowana. Elegancka szkatułka na biżuterię. Na zewnątrz całujące się dzieci, w czarno-białym kolorze, ze złotymi spękaniami oraz patynowana na rogach. Z przodu róża wykonana mineralną pastą strukturalną (wypukła). Wewnątrz lustro oraz organizer na biżuterię - aksamitny w szarym kolorze.Pięciokątna szkatułka z małym gazeciarzem na tle Paryża. Wewnątrz wieczka oraz na 3 zewnętrznych brzegach pięciokątu - wzory wykonane mineralną pastą strukturalną (wypukłe).Szkatułka lub małe pudełko na herbatę z motywami kwiatowymi. Na dwóch bokach oraz wewnątrz na wieczku motywy w kolorze jasnego różu.

Jeśli się spodobały, jeszcze raz zapraszam do mojego sklepu internetowego: Szkatułki i pudełka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz