piątek, 10 października 2014

Stołek, taboret z kwiatami / wróżkami decupage

Sztuka użytkowa jest niesamowicie praktyczna. Nie dość, że coś jest ładne i estetycznie wygląda, to można to jeszcze wykorzystywać na co dzień. Dlatego staram się, żeby w mojej twórczości było sporo takich przedmiotów.

Stołek jest tego świetnym przykładem. Można na nim usiąść, żeby zasznurować buty, albo na nim stanąć, gdy chcemy coś zdjąć z wysokiej półki. Ale ważne jest też to, aby nie trzeba go było za każdym razem chować w najciemniejszy kąt. Niech stanowi wystrój naszego wnętrza i przyciąga wzrok!


Taboret w kwiaty + ważka, pękania wypełnione złotą pastą postarzającą, brzegi patynowane. Na zewnętrznych bokach nóg patynowane wzory kwiatowe. Zdjęcie nie oddaje jego uroku.


Stołek z wróżkami na tle w paseczki żółto - białe. Idealny dla dziewczynek i dla wszystkich fanów wróżek. Na zewnętrznych bokach nóg kwiaty. Wszystkie brzegi patynowane.


Dwa taborety, które mogą stanowić komplet. Większy, z czerwonymi kwiatuszkami. Mniejszy z niebieskim wzorem. Bardzo delikatne i subtelne. Kanty patynowane. Na zewnętrznych bokach nóg patynowane wzory kwiatowe.


Cena:
Mniejszy (wróżki, niebieski): 70 zł
Większy (kwiatowy, czerwony): 85 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz